free hit counter

Anime İzle

(IMDb: 9,1)
Arcane Konusu: İmparatorluğun tarihini bölmek, efsanevi aristokrasinin hikayesini anlatan bir sırdır. Arcane Anime Dizisini Full Hd Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz. İyi Seyirler. NOT: İzlemek İstedginiz Dizi Ve Anime Dizileri Yorumlar Kısmına Belırtmenız Yeterlidir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Hailee Steinfeld, Ella Purnell, Kevin Alejandro, Jason Spisak, Toks Olagundoye
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera, Anime
(IMDb: 9,,0)
Death Note Konusu: Sabah lise öğrencileri için üniversite giriş sınavlarına hazırlanmak için. Shorty muhtemelen Japonya'daki en yetenekli ve zeki öğrencidir. Suçun artması ve adalet sisteminin çökmesi onu tüm dünya için çok daha önemli hale getiriyor. sonra ona bak. Depresyon sırasında, kendi ışığının gökten düştüğü birkaç saate baktı. Okuldan sonra defterin düştüğü yere gitti, elinde değil. O yıl "intihar notu" olarak yazıldılar. Mektubu alıp incelediğinde emin olmadığını anladı. "Adı deftere yazılan insan ölüyor." Neden bilmiyorum, mektubu aldı ve eve girdi. Haberleri evde izlerken, öğrencileri ve öğretmenleri bir anaokulunda rehin tutulmaya davet etmek zorunda kaldı. Defterin gerçekliğini kanıtlamak için, o yılın rehinelerinin isimlerini yazdı. 40 saniye sonra oğlu öldü. Notun gerçekliği karşısında şok olan kendi hafifleri, diğer kötü adamları mükemmel bir dünya yaratmaya zorladı. Ama eninde sonunda olacak.Seni bulup takip eden dünyanın en iyi dedektifi olduğunda ne olur? Death Note Sİtemizde Fuul HD Kalitede Ve Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz...
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Mamoru Miyano, Noriko Hidaka, Nozomu Sasaki
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Gizem, Anime
(IMDb: 9,3)
Spy x Family Konusu : "Alacakaranlık" kod adı altında "mestalis" ülkesi adına çalışan bir casus, komşu ülke Ostania ile çatışmayı sona erdirme ve barışı sağlama görevine sahiptir. Bu görevde Twilight, Estonyalı bir politikacı olan Donovan Desmond'a yaklaşmalı ve bu görevi yerine getirmek için sahte bir aile kurmalıdır. Yetimhaneden ve "dikenli prenses" olarak bilinen Anya ile tanışacaklar ve bir ev inşa edecekler. Spy x Family Anime yi sitemizde Hd kalitesinde türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Takuya Eguchi, Saori Hayami, Atsumi Tanezaki, Hiroyuki Yoshino, Yuko Kaida
Tür : Aksiyon, Animasyon, Komedi, Macera, Suç, Anime
(IMDb: 8,9)
Jujutsu Kaisen Konusu :Sporla ilgileniyorsanız ve arabalarla ilgilenen insanlar. Bu büyük mutluluktan, po kluben, senin önünde. Baloban Belarusliga NAR düzleştirici Dyker saç ve saç sulama, ve hatta Do-Club tarafından bilemek. Bu, bu konuda hiçbir şey yapılamayacağı anlamına gelmez. Jujutsu Kaisen Türkçe Alt Yazılı ve 1080 Hd Kalite Olarak İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Junya Enoki, Yuma Uchida, Asami Seto, Yuichi Nakamura
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera, Anime izle
(IMDb: 8,9)
Cowboy Bebop Konusu: Onlar yaygın değil, avcı, başak, jet motorları, bu yüzden zamanı biliyorlar ve her zaman para bulmaya çalışıyorlar ve faye, savaş sistemleri olarak devam ediyorlar. Bu sabah adama gidip onu affetmeye başlıyorum. 1080P hd ile çalışan elder bebop cowboy serisini görebilirsiniz..
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : John Cho, Mustafa Shakir, Daniella Pineda, Elena Satine, Alex Hassell
Tür : Aksiyon, Bilim, Kurgu, Fantazi, Macera, Suç, Anime İzle
(IMDb: 8,9)
Love of Kill Konusu : Bokugu katı ve kapalı bir C1 dönüştürücüsüdür, yaşadığı zaman hayatı düşünür. Hayatındaki en önemli kişi yıllar önce terk edilmiş bir kardeş olan kardeştir. Yıllar önce, duyarlı kardeşle tanıştığı zaman, uzun süren diyaloglar sırasında, duyarlı kardeş haberi, sevdiği kadını, çatının titreşimini ve kaldırımın içini dışını gördü. - Love of Kill Anime Dizisini Sitemizde Türkçe Dublaj Olarak Ve Full HD 1080 Kalitede İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Saori Onishi, Hiro Shimono, Kenyu Horiuchi, Kohei Amasaki, Tomoaki Maeno
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera, Anime
(IMDb: 8,1)
Hikâye günümüzde geçmektedir. Dünyanın bir çok yerinde özel güçler sahip insanlar yaşamaktadır. Oldukça yaygın bir hâle geldiğini de söylememiz mümkün. Fakat bu durumun yoğun bir hâle bürünmesi, ana karakterimiz Izuku Midoriya ‘yı etkilemiyor -ki kendisinin hiç bir özel gücü yok. Tabi bu durum yine de Izuku Midoriya’nın hayallerinin önüne geçemez… Ve işte bu hikâye, hayalleri olan bir genci anlatmaktadır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Daiki Yamashita, Nobuhiko Okamoto, Kenta Miyake, Ayane Sakura, Kaito Ishikawa
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera, Anime İzle
Aharen-san wa Hakarenai Konusu: Aharen-sang hakarenai: Büyüleyici ve sakin küçük bir öğrenci olan Reina Aharen, başkalarıyla olan ilişkisini ve yakınlığını belirlemede korkunç. Özelliklerini anlamaya çalışan tek kişi, sınıfta yanında oturan Raidou Matsuboshi'dir. İkisinin garip dostlukları hayatlarında yeni bir maceraya yol açıyor. Daffli sana iyi şeyler diler. Aharen-san wa Hakarenai Anime izlemenin keyfine varacaksınız.Aharen-san wa Hakarenai anime izlemek için sitemizde Hd kalitesinde kesintisiz izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Inori Minase, Takuma Terashima, Mao Ichimichi, Tetsuya Kakihara, Tomori Kusunoki
Tür : Animasyon, Komedi, Anime İzle
(IMDb: 8,6)
86: Eighty-Six Konusu N wayezungezwe Cumhuriyetçi yardım derneği'ne ( Or) sahibim, yardım derneği arabada Lombusi oldu ve korundu. Yıllar önce Yokuhlupheka eminingi'ye ve tts'nin İrepublic yasungula'daki sayfayı belirli ngezikhathi ısisefo dövüş şarkılarına karşı açması gerektiğine göre, uhulumeni gnome en azından let's the bear emin mi? Mphakathi ehlukene Yaşayan Ngekucaphelisisa macun bardak değiştirin. Lt ınc Amaqembu kwemingcele Ayisishiyagalombili t nesithupha zitholakala halkın, güvenliği arttırın nesithupha ayisishiyagalombili bancishwa okuyor laura okumak için. Abesifazane abasebasha ne onlar njengabesifazane Ve 86 Bunlardan abangenamuntu, laura amantombazanyana insanları aldı, ve impi l ayinaluzo çağrı. Eziyinkulungwane ayizigidi Amahora. 86) orduya karşı sahip olduğu gençlik sağlığının işlevi. Ngakolunye Uhlangothi, İzindaba, İzindaba, müşteri mi? Siyahwamukela halkı! 86: Eighty-Six:Diziyi Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Ve Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Shoya Chiba, Ikumi Hasegawa, Seiichiro Yamashita, Natsumi Fujiwara, Saori Hayami
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera, Anime İzle
(IMDb: 8,7)
INVINCIBLE Konusu: Animasyon dizisi, dünyadaki en güçlü süper kahramanlardan birinin bir erkek olduğu gerçeğindeki tek görünümünün aksine, 17 yaşındaki Mark Sivson'un hikayesini anlatıyor. Mark onu bulur ve ona bir kahraman der, ama öyle değil gibi görünüyor. INVINCIBLE Diziyi Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Ve Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Steven Yeun, Sandra Oh, J.K. Simmons
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera, Anime İzle
Filtrele 515 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori
Kore Dizileri İzle