free hit counter

Kore Dizileri İzle

Forecasting Love and Weather Kore Dizisi Konusuİş ve Aşk hakkında Kore Meteoroloji İdaresi, Kore Ulusal Hava tahmin servisi çalışan insanlar yaşıyor. Kişisel ve profesyonel hayatını ayrı tutmak, her şeyi kitabına göre yapmak konusunda titiz olan zeki ve son derece organize bir kişidir. Soğuk davranışı nedeniyle, işte çok az arkadaşı var ve"seçime göre bir yabancı" oldu. Lee Shi Nissoo, zamanın dışında düşünen özgür bir ruhtur. Beceriksiz görünmesine rağmen, 150'lik bir zekaya sahiptir ve bir zamanlar kafasına koyduğu şeyi alabilir. Ama zekasına ve yeteneklerine rağmen, onun için önemli olan tek şey zaman.Forecasting Love and Weather Kore Dizisi İzleyebilirsiniz. Han ki Mizzoon, gümüş bir dili olan parlak ve çevik bir karakterdir. Müfettişin gücünü kullanan Han ki Mizzoon, askeri kariyerinin ilk günlerinde yaptığı güç için sözcüsünün Ofisi tarafından keşfedilir. Ancak tüm hayatını örnek bir öğrenci olarak geçirmek için başarısızlıkla başa çıkmakta zorlanıyor. Chae Nissoo Nissin, günlük hava durumu gazetecisidir. Her ne kadar Chae Nissoo Nissin, ne niss'leri kırmak, ilginç Haberler ve yerinde Haberler hakkında yüksek hayallerle işe girse de, sonunda "Hava Durumu ve yaşam Festivali ekibine"atandı. Başlangıçta hayal kırıklığına uğramış olsa da, sonunda iş yerinde duş alır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Park Min-young, Song Kang, Yoon Park, Yura
Tür : Dram, Kore Dizisi, Asya Dizileri
(IMDb: 10)
Edo Moiselle: Reiwa de Koi, Itashinsu Japon Dizisi 2021 yılında yayınlanmıştır. Japon Dizisinin Konusu çok açıklı dır. Dizimizi izleyebilir ve sizlerde yorumlayabilirsiniz. Shunsuke amcası Takehiko'ya ait bir kafede çalışıyor. Bir gece, önünde geleneksel Lloviran (üst düzey fahişe) giymiş bir kadın belirir. Adı Senka. Edo döneminden günümüze seyahat etti ve kayboldu. Shunsuke onu amcasının yanında görür ve orada kalır. Senka, görünüşleri ve davranışları nedeniyle insanların dikkatini çekiyor. Shunsuke'nin kuzeni Hisano Senka onu arıyor. Edo döneminde Senka'nın efsanevi bir Llogara olduğunu öğrenir. Senka, modern dünyaya ayak uydurabilmek için Shunsuke'nin amcasının kafesinde çalışmaya başlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Shono Hayama, Yui Okada, Ayako Yoshitani, Mayu Yamaguchi, Kanro Morita
Tür : Fantastik, Romantizm, Tarihi, Kore Dizisi, Asya Dizileri
(IMDb: 10)
Shadow Beauty Dizi Konusu Gölge Güzellik serisinde, Goo AE Jin (Shin dal Gi) okul performansı için zorbalığa uğradı. Muhtemelen her gün tanımadığı insanlar tarafından hakaret ediliyor. Ama kimsenin bilmediği bir sırrı var. Tuo Ae Jin (Shimuri), okuldaki hayatının aksine, dışarıda garip bir hayat sürüyor. Shadow Beauty Türkçe alt yazılı izle 770.000 abonesi olan bir sosyal medya yıldızı olan Gennie (Lee na-Gyung), çok fazla makyaj ve fotoğraf düzenleme saatleri ve kendisi bir sosyal medya yıldızı. Bir çocuk sırrını okulda öğrendiğinde her şey karmaşıklaşır. Shadow Beauty Kore Dizisini Sitemizde Hd kalitesinde 1080p olarak izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Shim Dal-gi, Choi Bo-min, Lee Na-gyung, Hur Jung-hee, Yang Hong-seok
Tür : Dram, Gizem, Kore Dizisi, Asya Dizileri
(IMDb: 10)
Sun, Mon, Tue, Puth, Thurs, Masuk ve Sat
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Y Destiny Dizisinin Konusu : 7 tane arkadaş arasında geçen bir Sezonluk bir dizidir. Dizide ismi geçen 7 arkadaşlar Sun, Mon, Tue, Puth, Thurs, Masuk ve Sat dır. Bu 7 arkadaşlar ise aradıkları hayatlarının aşklarını arıyorlar sizce bulabileceklermi. Y Destiny Dizisi tam bir bilim kurgu yu anlatan dizidir.
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Kore Dizisi, Asya Dizileri
(IMDb: 10)
Legend of Awakening Konusu: Elli on Krallık'ın dönemi olan genç Luong, Yanhai Pagoda'nın kötü güçlerinden kaçmak ve aydınlanma sırasında manevi kimliğini göstermek için ya da varoluşa döndüğünde altı farklı ruhu ortaya çıkarmaya geldiğinde manevi kimliğini bulmak için yola çıkar. Çiftçi deneyimli bir öğretmenin rehberliğinde eğitim alıp büyümeye başladığında, ebedi kardeşiyle tanışır ve yolda genç Qin'in sevgilisi olur. Onun keşfi, on yıl önce dövüş sanatları dünyasındaki isimsiz katillerle olan bağlantısını bulana kadar her şey yoluna girecek. Legend of Awakening Dizisini Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Türkçe Dublaj Olarak İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ancy Deng, Dylan Xiong, Cheng Xiao, Yu Yijie, Arthur Chen
Tür : Dram, Kore dizisi, Asya, dizileri
(IMDb: 9.9)
Not Me Dizisi Bir Lgbt Dizisi dir. Not Me Dizi Konusu : Siyah ve beyaz yapışık ikizlerdir. Anne ve babasının boşanma ile, Beyaz babası onun ülke dışında olduğunu öğrenin ve onların aile ikiye bölündü. On beş yıl sonra, şimdi bir yetişkin olan White Tayland'a döndü. Bir gün, Beyaz aniden ölümcül bir acı hisseder. Hastanede iyileşti ama nedeni belli değil. Sonra çocukluk arkadaşı Todd'dan bir telefon alır. Arkadaşı ona ikiz kardeşi Black'in acımasız bir saldırı nedeniyle hastanede komada olduğunu söyler. Daha sonra Siyahın motorcu çetesinin bir parçası olduğunu öğrenir. İkizlerinin zulmüne sessiz kalamayan White, kendisini siyah bir adam olarak tanıtacak ve Black'in en iyi arkadaşı Sean, Gram veya Yorke'un kardeşine ihanet ettiğini düşünen bir hain bulmaya çalışacaktır. Kardeşini düşündüğü kadar iyi tanımıyor, ama biliyor; Sean'ın tanıdığı güvenilmez siyah adam gibi davranmıyor ve diğer insanları umursamıyor, bu da Sean'ı şüpheli kılıyor. Aradaki fark Sean'ı şaşırttı ve daha önce hissetmediği ve hissetmemesi gereken duyguları ortaya çıkarmaya başladı. Not Me Türkçe alt yazılı olarak sitemizde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Gun Atthaphan Phunsawat, Off Jumpol Adulkittiporn, First Kanaphan Puitrakul, Mond Tanutchai Wijitvongtong, Fluke Gawin Caskey
Tür : Aksiyon, Macera, Suç, Lgbt, Kore Dizisi, Asya Dizileri
Soyu tükenmiş vampir Jun Ho ile safkan insan Min Hyun arasındaki tatlı ve kanlı romantik ilişki. Jun Ho yok olma eşiğinde, hayatta kalabilmek için safkan bir insanın kanını içmesi gerekiyor. Bir gün safkan birini ararken, safkan Min Hyun ile yolları kesişir. Ama Jun Ho'nun geçmiş travmalarını bilen Hae Soo adında başka bir vampir Min Hyun ve Jun Ho'yu ayıracaktır. Jun Ho bir insan gibi yaşamaya ve Min Hyun'u korumaya çalışırken neyle karşılaşacak?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yoon Seo Bin, Kim Ji Woong, Moon Ji Hoo
Tür : Dram, Kore Dizisi, Asya Dizileri
Çaylak Polisler Kore Ulusal Polis Üniversitesi'ndeki ilk birinci sınıf öğrencisi Wi Seung Hyun (Kang Daniel) babasına o kadar hayrandır ki diziye girmek için onun ayak izlerini takip etmekte zorlanır ve üniversite sınavını geçersiniz. Wi Seung Hyun (Kang Daniel) yakışıklı ve zeki bir çocuktur. En önemli kalite sadık ve sorumludur. Eun Gang (Chae Soo Bin), babasının izinden gitmek ve hayallerinin peşinden gitmek için yolda bir kadınla karşı karşıya gelir ve onlarla yüz yüze gelir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kang Daniel, Chae Soo-bin, Lee Sin-young, Park You-na, Min Do-hee
Tür : Dram, Kore Dizisi, Asya Dizileri
F4 Thailand: Boys Over Flowers Dizisinin Konusu Gorya, zenginlerin gittiği prestijli bir üniversiteye giden alt sınıf bir kızdır. Okul, zengin, yakışıklı ve şımarık 4 erkek çocuktan oluşan F4 adlı elit bir grup tarafından yönetilmektedir. Zorbalık yöntemlerine direnen tek kişi Gorya'dır ve grubun lideri Kekik başta olmak üzere tüm çocukları şaşırtmaktadır. Kekik hemen Gorya'ya aşık olur ve romantik bir şekilde peşine düşer, ancak ilk izlenimlere göre Gorya onunla hiç ilgilenmiyor. Daha sonra en yakın arkadaşı Ren'e aşık olur ama Ren onun çocukluk aşkıdır. Okulun tüm kargaşası içinde Gorya, kendisine ve ailesine cömert davranan ve karakterini değiştiren Kekik'e aşık olmaktan kendini alamaz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Bright Vachirawit Chivaaree, Metawin Opas-iamkajorn, Jirawat Sutivanisak, Hirunkit Changkham, Tontawan Tantivejakul
Tür : Dram, Komedi, Kore Dizisi, Asya Dizileri
Crash Landing on You Konusu : Yoon (şarkı söyleme) Güney'in halefidir. Yunnan, şiddetli rüzgarların neden olduğu kaza nedeniyle Kuzey Kore'ye acil iniş yapmayı planlıyor. Kuzey Koreli subay Hinkali ile orada tanıştık. Onu korumak ve saklamaya çalışmak için ajanlara ihtiyacımız var. Bir süre sonra gömlekler birbirlerine aşık olurlar. Crash Landing on You Dizimizi Full HD Kalite Olarak ve Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz. Not: SİZLERİN EKLEMEK İSTEDİGİNİZ DİZİLERİ YORUMLAR KISMINA YAZARAK BELİRTEBİLİRSİNİZ.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Hyun Bin, Son Ye-jin, Seo Ji-hye, Jeon Kuk-hwan, Jung Ae-ri
Tür : Dram, Komedi, Kore Dizi İzle, Asya Dizi İzle
Filtrele 515 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori
Kore Dizileri İzle