free hit counter

Yabancı Dizi İzle

(IMDb: 9,0)
The Witcher Konusu: Fakir,yalnız avcıların hala dünyada bir insanın iyi olmayacağı bir yer bulmaya çalıştığı yerlerde gerçekleşmeye başlıyor. Korku, korku ile karşılaştırılabilir... Gideceği yer yeni bir ayakkabı gibi tek güçtür. Şimdi bu oyun her gün bu sergide birlikte yürümeyi öğrenecek karakterlerle büyüdü.: The Witcher Diziyi Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Ve Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Mimi Ndiweni
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera, Yabancı Dizi
(IMDb: 9,5)
Band of Brothers Konusu: 2. Bu, askerler ve önemli keşifler arasındaki cesaret, dostluk ve güvenin hikayesidir. Film, tarihçi ve yazar the band Brothers / Grup Kardeşler Evgeny Ambar'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Bu 10 bölümlük bir televizyon drama dizisi, ikinci savaşın bu versiyonu Botërore.ai filmin ünlü ödülleri ve yapımcı olan basit Ryan ile birlikte "Elvish Hamburg" ithaf edildi. Dünya Savaşı'nda 506 kişi vardı.Birleşik Devletler Ordusu Korgeneraliyim. 101 Subay vardı. Bu, klimalı uçakların birden fazla çatışma alanında ilk kez kullanıldığı zamandır. Köy aslen askeri eğitimin yapıldığı Sur şehrinde kuruldu. Bunu takiben Normandiya çıkarmaları bir Batı Bahçesi haline geldi ve insanlık savaşı savaşla sona erdi. Maharashtra'nın yeri Hindistan'da en çok okunan haberlerden biridir. Savaşta savaşan askerler bile onlara karşı savaştı. Band of Brothers :Diziyi Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Ve Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2001
Oyuncular : Damian Lewis, Donnie Wahlberg, Eion Bailey, Ron Livingston, Matthew Settle
Tür : Dram, Politik, Savaş, Yabancı Dizi
(IMDb: 9,1)
Heartstopper Konusu: Nick'in bilgisi genç ve bu bölümün okulda göstermek için bir arkadaşına vermenin büyük bir toplantı, arkadaşlık günü olduğunu biliyorlar: Heartstopper: Diziyi Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Ve Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Joe Locke, Kit Connor, William Gao, Yasmin Finney
Tür : Aile, Dram, Yabancı Dizi
(IMDb: 9,1)
Superman & Lois Konusu: Clark Kent ve Lois Lane sadece meslektaş değil aynı zamanda evli bir çifttir. Çalışan ebeveyn olmanın tüm stres ve baskısı ile boğuşan Clark ve Louis, çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmeye çalışır. Çocukları için daha basit bir yaşam kurmak isteyen çift bu yüzden Smallville'e geri döner. Superman & Lois: Diziyi Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Ve Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Tyler Hoechlin, Elizabeth Tulloch, Jordan Elsass, Alex Garfin, Erik Valdez
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Yabancı Dizi
(IMDb: 8,4)
Avengers Konusu :Her iki serideki oyunda da, bazı hapishanelerin geçmişiyle ilgili olsa da, Thor'un bir versiyonunu yaratma zamanı, onlara bir şans vereceğiz, çünkü erkekler, Loki, dh'failed'den kaynaklanıyor. zaman veya güncellemeleri indirmek ve zaman içinde kötü problemlerde durmak. Avengers Loki : Diziyi Türkce Alt Yazılı Olarak Ve HD Kaliteli Olarak Sitemize İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Tom Hiddleston, Owen Wilson, Sophia Di Martino, Gugu Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Yabancı Dizi
(IMDb: 8,9)
Pachinko konusu : 'Ama Korece'deki hayat böyle, ama aile farklı nesillere taşındı, bir örümceğin içindeki meyvenin babası, ülkeden evden uzakta bir yabancıya aşık oldu. Ama sonra, damadıyla temasa geçti, onunla temasa geçti, çocuğa ne olduğunu biliyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Youn Yuh-jung, Lee Min-ho , Kim Min-ha, Jin Ha, Soji Arai
Tür : Dram, Kore Dizisi, Asya Dizileri, Yabancı Dizi
(IMDb: 8,7)
Money Heist Konusu : Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler. Money Heist Diziyi Sitemizde Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Álvaro Morte, Pedro Alonso, Úrsula Corberó, Itziar Ituño, Jaime Lorente
Tür : Dram, Suç, Yabancı Dizi
(IMDb: 8,5)
The Last Bus Konusu: Bir grup akıllı öğrenci, hayatlarını değiştirecek bir okul gezisinden sonra insanlığı acımasız bir dron ordusundan kurtarmak için mücadele ediyor. The Last Bus Diziyi Sitemizde Türkçe Alt Yazılı Olarak Ve Full HD 1080 Kalitede İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Laura Crowhurst
Tür : Aile, Bilim Kurgu, Fantazi, Yabancı Dizi
(IMDb: 8,3)
13 Commandments Konusu: Belçika'da, benzeri görülmemiş bir adalet sansürü ve işkence ve dramatik ilham için bir tercih nedeniyle oldu .10 tohum. Eğer hoşuna giderse. Maria Fink (Makos, Adam, Garnier) ve Dirk Van Dijk (Koch'un kendisi, Mesmak van de Keyser) prenslerin Rezervleridir.13 Commandments Diziyi Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Ve Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Lola Rose Delany, Marie Vinck, Dirk van Dijck, Karlijn Sileghem, Koen van Impe
Tür : Gizem, Suç, Yabancı Dizi
(IMDb: 8,1)
Young Rock Konusu : Young Rock yabancı dizi izle mek için sitemizde kesintisiz ve hd kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Dwayne Johnson, Joseph Lee Anderson, Stacey Leilua, Ana Tuisila, Adrian Groulx
Tür : Komedi, Yabancı Dizi
Filtrele 515 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori
Kore Dizileri İzle